Good Picks :)

Kto ma dostęp, to wie czego to forum dotyczy:)

Ogłoszenie

To forum mogą oglądać tylko osoby, które na to zasłużyły. Można się tutaj dostać przez: - swoją wiedzę na temat typów nie do końca sportowych:)

#1 2007-11-02 23:46:21

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

Tutaj rozmawiamy o podanych zdarzeniach. wszelkie wpisy w tematach będą karane. Tutaj rozmawiamy, a tam podajemy tylko typy z opisem:)

Offline

 

#2 2007-11-03 11:01:41

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

Jakieś pytania? Pisac jak cos trzeba;]

Offline

 

#3 2007-11-04 20:53:42

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

Dzisiaj były dwa typy, których nie podałem, a szkoda, bo oba trafne. Pierwszy typ to typ w Macedonii, który mogą potwierdzić W@llace i Sowa:D Macedonii nie byłem do konca pewnien i nie chciałem narażać nikogo na straty... Drugi typ to Turcja i tu informacja była mocniejsza, ale dostałem typ 10 min przed meczem, wiec i tak nikt by nie zdązył zagrać, a ja szukałem najlepszego kursu:P Ten typ chyba moze potwierdzić W@llace, ale pewny nie ejstem, bo nie pamietam, czy mu to podawałem Dzisiaj można było ładnie zarobić na Nalbandianie...


P.S Czekam na wpis Voytali, który potwierdzam z gory! Dziekuje jeszcze raz za typ:)

POZDRAWIAM

Offline

 

#4 2007-11-04 21:01:22

voytala

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

faktycznie - dostałem dziś info z Grecji - miał być remis w meczu Larisa-Xanthi i się nie zawiodłem źródło nie było do końca pewne dlatego nie wrzuciłem tego na forum - nie chciałem nikogo narażać na straty...

Za tydzień szykuje się kolejny mecz przyjaźni - więcej o tym w "domniemanych ustawkach". pozdro

Offline

 

#5 2007-11-04 21:19:54

W@llace

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

Potwierdzam w 100% post Ariana...

Ładnie dzisiaj typki wchodziły!

pzdr

Offline

 

#6 2007-11-08 17:26:04

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czat do ustawek, domniemanych ustawek i do ciekawych informacji :)

Zapraszam do wymiany typow, nie wierze, ze tylko ja znajduje informacje o składach.. Przeciez kazdy z Was toprzeglada Wrzucać panowie ciekawe informacje, wrzucac Jak wiecie sytuacja z bukosferą się troszke skomplikowała izastanawiam się nad prowadzeniem tego foruum... Poważnie zastanawiam się nad zamknięciem forum, bo to troszke straciło sens...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.igpz.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl www.bleach-game.pun.pl www.star-wars-forum.pun.pl www.wtiich.pun.pl