Good Picks :)

Kto ma dostęp, to wie czego to forum dotyczy:)

Ogłoszenie

To forum mogą oglądać tylko osoby, które na to zasłużyły. Można się tutaj dostać przez: - swoją wiedzę na temat typów nie do końca sportowych:)

#1 2007-11-02 23:43:08

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Ciekawe informacje!

Tutaj wrzucamy typy z ciekawymi informacjami typ: szpital w drużynie X, choroba sciekłych krów w druzynie Y

Offline

 

#2 2007-11-03 10:52:07

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Dzisiaj koncowe roztrzygniecia w tenisie. Dzisiejsze mecze mogą zadecydować, kto pojedzie do Szanghaju. W takim wypadku mam do zaproponowania 2 typki:)

Nadal R. - Baghdatis M. 2 kurs 4.00

Bagieta ciągle walczy z Gasqetem o Szanghaj. Jezeli cypryjcyk wygra ten turniej, to on jedzie do Szanghaju. Kurs 4.00 to kurs, obok którego nie mogę przejść obojętny:P

Nalbandian D. - Gasquet R 2 kurs 2.70

To co wczoraj robił Rysiek to każdy wie. Nie wierze, ze tamten mecz był czysto sportowy:P Gasqet jest w lepszej sytuacjii niż Bagieta. Jezeli wejdzie on do finału, to własnie on jedzie do Szanghaju. Jezeli Bagieta nie wygra turnieju do Szanghaj jest dla Rysia;] Troszke nagmatwałem:P Jeszcze raz:) Jezeli Rysiek bedzie w finale lub Bagieta nie wygra turnieju to jedzie Rysiek, jezeli Bagieta wygra turniej i Rysiek nie bedzie w finale to jedzie cypryjczyk. i teraz bardzo ważna sprawa. Nie stawiamy obu typow na raz! JezeliBagieta przegra z Nadalem, to Gasqet jest w Szanghaju i w dupie ma, wynik swojego meczu:) Ja nie mam takiej moziwości, bo ide na mecz:) Wam polecam jednak dostosowac się do tej instrukcji:) POZDRAWIAM

Offline

 

#3 2007-11-03 11:57:45

Rudestus

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Oba mecze wedle tej logiki, którą przedstawiłeś oczywiście tak by wyglądały. Ale:


-Nie spodziewam się by Nadal w ogóle dopuścił do siebie myśl, by choć trochę nawet odpuścić ten mecz. A bez tego moim zdaniem Bagieta większych szans na zwycięstwo z Rafą niema. Nadal w końcu od US Open jest w jako takiej formie i moim zdaniem zechce to pokazać docierając do finału tego Turnieju

-Nalbandian z kolei nie wejdzie już do finału Mastersa, ale jest też w znakomitej formie. Jednak tutaj bym dawał spore szanse Ryśkowi, o ile oczywiście nie zagra tak jak wczoraj z Murrayem. Set przegrany do zera to kompromitacja. O żadnym tam przekręcie akurat w tym przypadku nie mogło być mowy, bo i Andy walczył o Szanghaj.


Jak dla mnie jednak w finale zagrają Nadal i Nalbanndian, względnie Rysiek i Nadal. Bagieta to jednak moim zdaniem nie ten poziom.

Offline

 

#4 2007-11-03 14:39:43

Rudestus

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Nowa ważna informacja jeśli kogoś to oczywiście interesuje. Możliwe jest wycofanie się Andy'ego Roddicka z kończącego sezon finału Masters w Szanghaju. W takim przypadku Nalbandian ma o co walczyć. Jeśli bowiem wygra turniej w Paryżu ma szansę zająć 9 miejsce i w przypadku wycofania się Roddicka zagra w Szanghaju.

Offline

 

#5 2007-11-03 18:42:08

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Rysiek już w Szanghaju,bo Bagieta nie dał rady

Offline

 

#6 2007-11-03 19:48:14

Rudestus

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Żałuję, że nie zagrałem na 2:0 przed chwilą na Nalbandiana, ale uznałem, że kurs 2.05 to troszkę mało. Ale i tak przewidziałem dziś tenis dobrze. Bagieta miał szansę, ale z niej nie skorzystał. Jutro chyba Nalbandian nie przepuści okazji, ciekaw jestem kursów...

Offline

 

#7 2007-11-03 20:47:50

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Też tak mysle. Jaki kurs by nie był to przyatakujemy grubiej Nalbandiana;]

Offline

 

#8 2007-11-04 17:52:39

W@llace

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

To co dzisiaj zrobił Nalba to jest niemozliwe...

Drugi set 6:0

BRAWO ZA TYP!

Ostatnio edytowany przez W@llace (2007-11-04 17:53:01)

Offline

 

#9 2007-11-04 20:30:06

Rudestus

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Typ jak dla mnie oczywisty. Sam zagrałem dziś 2:0 i trafiłem... Po cichu mam nadzieję, że Roddick się wycofa z finału Masters Series i zobaczymy Nalbę.

Offline

 

#10 2007-11-05 23:59:02

voytala

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Schalke - Chelsea 2 (2.15)

Szpital u gospodarzy - nie zagrają m.in. Kuranyi, Pander, Altintop, a na urazy narzekają jeszcze Asamoah i Ernst... Chelsea jest ostatnio w formie wiec nie powinno mieć problemów z pokonaniem osłabionego rywala

Spieszcie się bo niektóre buki wycofują ten mecz z oferty (np. Betway) .

Offline

 

#11 2007-11-06 00:09:24

voytala

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Larisa - Zenit 2 (??)

Podobno Larisa odpuszcza ten mecz chcąc skoncentrować się na lidze - trener ma oszczędzić najlepszych zawodników.

Gruba kasa idzie na rusków, niektóre buki blokują spotkanie...

Jednak z drugiej strony Zenit gra w niedzielę ciężki wyjazdowy mecz, który ma zadecydować o mistrzostwie, tak więc po nich też nie można się spodziewać pełnego zaangażowania...

Biorąc te fakty pod uwagę - może jednak remis?

Offline

 

#12 2007-11-06 17:44:22

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Ostatnio z typami biedno... Coś jednak trzeba przyatakowac, wiec napiszę co i jak;]

Olympiakos - Real 2 kurs 2.05 over 2.5 1.70

W Drużynie gospodarzy zabraknie trzech bardzo ważnych piłkarzy...Antjas,Torosidis i Ledesma nie wystąpią w tym meczu, więc robi się nieciekawa sytuacja w defensywie greków... W takim wypadku proponuje puścić real po ładnym kursie:) Sądze, ze over, to też niezłe rozwiązanie;]





Nymburk - BC Red Star 2 kurs 2.40

Ten typ dostałem od znawców koszykówki... Podobno kursy na to zdarzenie, to poprostu wielka pomyłka bukmacherów... Red Star to podobno bardzo mocna ekipa, która powinna spokojnie sobie poradzić z rywalem. Ważną informacją jest to, ze w ekipie gospodarzy Rado Ran???­k nie ejst w 100% zdrowy i niewiadomo czy wystąpi, a to podobno najlepszy zawodnik tej ekipy. 
Na koszu się nie znam, wiec nie skomentuje tego... Jak się nie ma co się lbi, to się lubi co się ma... Sądze, ze dwa ttypy godne uwagi:)

Offline

 

#13 2007-11-06 18:00:10

Rudestus

ustawkowicz

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Sam zagrałem Crvenę, podobnie jak ty usłyszałem, że jest to pomyłka. Dodam, że porównanie ligi czeskiej a serbskiej wypada zdecydowanie na korzyść serbskiej. Kurs może tak wyglądać, bo zespół Crveny opuściło kilku graczy m.in. Gurović, ale to nadal jest mocny team.

Offline

 

#14 2007-11-06 20:19:00

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

Adrianeeks napisał:

Nymburk - BC Red Star 2 kurs 2.40

Ten typ dostałem od znawców koszykówki... Podobno kursy na to zdarzenie, to poprostu wielka pomyłka bukmacherów... Red Star to podobno bardzo mocna ekipa, która powinna spokojnie sobie poradzić z rywalem. Ważną informacją jest to, ze w ekipie gospodarzy Rado Ran???­k nie ejst w 100% zdrowy i niewiadomo czy wystąpi, a to podobno najlepszy zawodnik tej ekipy. 
Na koszu się nie znam, wiec nie skomentuje tego... Jak się nie ma co się lbi, to się lubi co się ma... Sądze, ze dwa ttypy godne uwagi:)

Nie powiem, ze było IZI, bo bym skłamał:D Dogrywka, ale w sumie wyszło na moje Mam nadzieję, ze ktoś puscił:)

Offline

 

#15 2007-11-07 21:24:42

Adrianeeks

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ciekawe informacje!

No tio teraz coś z bardzo dostepnego źródła...

Juventude RS - SAO Paulo SP 1 kurs 3.00


SAO Paulo już ma majastra, a gospodarze mają szanse an utrzyamnie...Zobaczymy, czy goście zabalowali po zdobyciu mistrozstwa...

W Drużynie gości nie zagrają: Rogério Ceni, André Dias i Jorge Wagner, Souza, Hernanes, Dagoberto i Diego Tardelli

Sporo tych absencji, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.be-a-vet.pun.pl www.narutograrpg.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.grupa9.pun.pl